Strands
Strands Siberia XP 9 ekstralys
Strands Siberia XP 9 ekstralys
SKU: ST270992
Lav lagerbeholdning: 9 igjen
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Siberia XP Driving Light 9" er konstruert for å lyse opp de mørkeste nettene og mest krevende veiene. Med en lysstyrke på opptil 15 030 faktiske lumen og en rekkevidde på 711 meter, sikrer dette oppdaterte kjørelyset enestående sikt fremover, noe som gir trygghet og klarhet under alle kjøreforhold.
Bygget med slitesterke materialer og en ny pulverlakkering, er Siberia XP 9" laget for lang levetid. Med en IP68/IP69K-klassifisering er den både støv- og vanntett, noe som gjør den pålitelig i alle værforhold. Den enkle installasjonen med DT-4-kontakt og 150 mm kabel sparer deg for bryet med kompliserte tilkoblinger.
Siberia XP 9" er utstyrt med nye gule og hvite posisjonslys samt en "Hello"-funksjon, som lar deg signalere til andre sjåfører på veien. Dette gir ikke bare et unikt visuelt uttrykk, men forbedrer også kommunikasjonen og sikkerheten under kjøring.
Brakett, skruer, skiver, bolt, gummipute, ventilasjonsdeksel
Tekniske spesifikasjoner:
| Referansetall | 20 |
| Bruksområde | Ekstralys |
| Godkjent for | Signallys, Ekstralys |
| Kastelengde 3 LUX | 174 |
| Lysbilde | Spot fjernlys |
| Farge lyktehus | Sort |
| Godkjenning | R148, R149 |
| Størrelse bredde (cm) | 22.86 |
| Teknologi | LED |
| IP-Grad | IP68, IP69K |
| Kastelengde 1 LUX | 302 |
| Lampe type | LED bar 10" |
| Lyktens form | Rektangulær |
| Strømkontakt | Deutsch - 4 pin |
| Størrelse diameter (cm) | 22.86 |
| Størrelse dybde (cm) | 8.67 |
| Størrelse høyde (cm) | 22.86 |
| Fargenyanse lys | 5700k |
| Garanti | 3 år |
| Kastelengde 0.25 LUX | 603 |
| Spenning | 12 V, 24 V |
Share
