Handlekurv
Handlekurven er tom
Fortsett å handleFri frakt over 1.500 kr - alltid rask levering i hele Norge.
Metec
Norsk kundeservice · trygg handel
SKU: MT88770071
Ikke på lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Metec ALL-ROUND takbøyle i sort for Valtra T5 Serie (årsmodell 2021 og nyere). 60 mm rør i syrefast, pulverlakkert stål med integrerte LED-posisjonslys og 9 boltede tilbehørsfester. 160 cm bred, 131 cm dyp, 42,5 cm høy.
| Bilmerke | Valtra |
|---|---|
| Bilmodell | T5 Serie |
| Årsmodell | 2021 og nyere |
| Bruksområde | Takbøyle ALL-ROUND |
| Material | Syrefast stål, pulverlakkert |
| Farge | Sort |
| Rørdimensjon | 60 mm |
| Bredde | 160 cm |
| Dybde | 131 cm |
| Høyde | 42,5 cm |
| Tilbehørsfester | 9 boltede |
| LED | Integrert, tilkoblet |
| Garanti | Inntil 6 år |
Passer Valtra T5 Serie fra årsmodell 2021 og nyere. For krom-versjon, se MT887700.
Bestillingsprodukt - forventet leveringstid 6-8 uker (angrerettloven §22.e).

Metec ALL-ROUND takbøyle i sort for Valtra T5 Serie (årsmodell 2021 og nyere). 60 mm rør i syrefast, pulverlakkert stål med integrerte LED-posisjonslys og 9 boltede tilbehørsfester. 160 cm bred, 131 cm dyp, 42,5 cm høy.
| Bilmerke | Valtra |
|---|---|
| Bilmodell | T5 Serie |
| Årsmodell | 2021 og nyere |
| Bruksområde | Takbøyle ALL-ROUND |
| Material | Syrefast stål, pulverlakkert |
| Farge | Sort |
| Rørdimensjon | 60 mm |
| Bredde | 160 cm |
| Dybde | 131 cm |
| Høyde | 42,5 cm |
| Tilbehørsfester | 9 boltede |
| LED | Integrert, tilkoblet |
| Garanti | Inntil 6 år |
Passer Valtra T5 Serie fra årsmodell 2021 og nyere. For krom-versjon, se MT887700.
Bestillingsprodukt - forventet leveringstid 6-8 uker (angrerettloven §22.e).
Handlekurven er tom
Fortsett å handle