Lazer
Lazer ST6 EVO LED fjernlys
Lazer ST6 EVO LED fjernlys
SKU: LZ0006-EVO-B
Lav lagerbeholdning: 5 igjen
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Dette er en lampe som gir deg et fantastisk bredt lysbilde. Den har en kjempegod kastelengde og en veldig god bredde. Den er en av våre bestselgere og er en kompakt LED Bar med høy effekt i forhold til størrelsen. Denne godkjente lykten gir deg virkelig alt du trenger av ett fjernlys.
Lampen kommer med 5 års begrenset garanti, og er produsert i Storbritannia. Den har en god kvalitet med lang levetid som sikrer deg godt lys i mange år fremover. Det unike med ST-serien er den høye effekten og det gode lysbilde som er perfekt på norske veier.
Lysbilde har både en kjempegod kastelengde og en ganske god bredde. Den sprer lyset ut i grøftekantene og sender lyset godt inn i svingen. Denne lampen passer dermed perfekt for varierte kjøreforhold, og er som skapt for norske veier. Her får du alt du trenger for et fint fjernlys.
Med i pakken følger det med 1 stk Lazer ST6 Evo, 1 stk sentermonteringsbrakett og superseal han-kontakt med avisolerte ledere.
Tekniske spesifikasjoner:
| Garanti | 5 år |
| Godkjent for | Radiostøy, Ekstralys |
| IP-Grad | IP67, IP69K |
| Kastelengde 1 LUX | 340 |
| Lumen | 6204 |
| Lysbilde | Bredt fjernlys |
| Spenning | 12 V, 24 V |
| Størrelse høyde (cm) | 6.4 |
| Bruksområde | Ekstralys |
| Lampe type | LED bar 10" |
| Lyktens form | Rektangulær |
| Referansetall | 10 |
| Strømkontakt | Superseal - 2 pin |
| Teknologi | LED |
| Watt | 70 |
| Fargenyanse lys | 5000k |
| Kastelengde 3 LUX | 196 |
| Størrelse bredde (cm) | 28.4 |
| Farge lyktehus | Sort |
| Godkjenning | R10, R112 |
| Kastelengde 0.25 LUX | 680 |
| Størrelse dybde (cm) | 6.8 |
Share
