Lazer
Lazer ST4 EVO LED fjernlys
Lazer ST4 EVO LED fjernlys
SKU: LZ0004-EVO-B
13 på lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Er du på jakt etter et godkjent LED-bar fjernlys som gir deg både god bredde og kaster lyset langt? Da er dette lampen for deg. Dette er en av våre bestselgere og er en kompakt lampe med høy effekt i forhold til størrelsen. Den har et lysbilde som har både god kastelengde og en knallgod bredde.
Det unike med ST-serien er den høye effekten og det gode lysbilde som får lyset ut i svingene. Lampen er designet og produsert i Storbritannia og har en god kvalitet med lang levetid. Den kommer også med 5 års begrenset garanti
Denne lampen har et lysbilde som har både en god kastelengde på 555m og en kjempegod bredde. Den sprer lyset ut i grøftekantene og sender lyset godt inn i svingen. Her har du alt du trenger av et fjernlys som passer perfekt for norske veier med mye varierte kjøreforhold.
Med i pakken følger det med 1 stk Lazer ST4 Evo, 1 stk sentermonteringsbrakett og superseal han-kontakt med avisolerte ledere.
Tekniske spesifikasjoner:
| Bruksområde | Ekstralys |
| Farge lyktehus | Sort |
| Godkjenning | R10, R112 |
| Lyktens form | Rektangulær |
| Lysbilde | Bredt fjernlys |
| Spenning | 12 V, 24 V |
| Fargenyanse lys | 5000k |
| Godkjent for | Radiostøy, Ekstralys |
| Kastelengde 0.25 LUX | 555 |
| Lumen | 4136 |
| Referansetall | 10 |
| Strømkontakt | Superseal - 2 pin |
| Størrelse dybde (cm) | 6.8 |
| Garanti | 5 år |
| IP-Grad | IP67, IP69K |
| Kastelengde 1 LUX | 278 |
| Kastelengde 3 LUX | 160 |
| Lampe type | LED bar 10" |
| Størrelse bredde (cm) | 20.4 |
| Størrelse høyde (cm) | 6.4 |
| Teknologi | LED |
| Watt | 47 |
Share
